Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Terlan Kaya, basınla kahvaltıda buluştu.

28 Şubat 2017 de S.S. Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Terlan Kaya, yerel basın mensuplarıyla kurum merkezinde kahvaltıda buluştu.

Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Terlan Kaya, basınla kahvaltıda buluştu.
10 Şubat 2021 - 23:34

İstanbul Anadolu Yakasından gazetecilerin katıldığı kahvaltılı toplantıda, 100 günlük durum değerlendirmesinde bulunan Kaya, “ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımıza hızlı başladık takibe düşen esnaf ortaklarımızla yaptığımız görüşmeler çok olumlu geçti, riskimizi düşürmeye krebilitemizi artırarak esnaf ve sanatkarlarımıza can suyu olmak istiyoruz. Kısa sürede olumlu sonuçlar almaya başladık, esnaf ve sanatkarlarımızı ziyaretlere başladık, Kurumdan haberdar olmayan esnaf ve sanatkarlarımız var. Bir yandan ziyaretlerde kurumu tanıtıyor, bir yandan da esnaf ve sanatkarlarımıza, gelişen piyasa koşullarında kuruluşlarında büyüme yapabilecekleri destek kredileri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Ziyaretlerimiz esnaf ve sanatkarlarımız tarafından büyük memnuniyetle karşılandı, bu durum bizleri de çok mutlu etti.

Çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz, zaman zaman da siz değerli basın mensupları ile buluşup çalışmalar hakkında bilgilendirme yapacağımız gibi, yerelde her şeyden haberdar olan sizlerin de değerli bilgilerinden faydalanacağız, davetimize katıldığınız için sizlere ve zor koşullarda görevini yapmaya çalışan tüm basın mensuplarına takdir ve teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Üsküdar Kurum Merkezinde yapılan kahvaltılı basın toplantısına S.S. Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Terlan Kaya, Başkan Yardımcısı Çetin Karadağ, Yönetim Kurulu Üyesi Hüsamettin Ertan katıldılar.
Haber:istanbulflash.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum