Türkiye Hayat emeklilik Bölge Müdürü Alçin ve ekibinden Kooperatifimize ziyaret

Kamu Bankalarının sigorta şirketlerinin birleşmesiyle ülkenin en güçlü Sigorta şirketlerinden birisi olan Türkiye Hayat Emeklilik İstanbul Anadolu Bölge müdürü Ersin Alçin, Bölge Satış Yöneticisi Bade Şimşek, Sigorta ve Tasarruf Danışmanı Ebru Coşan, Üsküdar Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ettiler.

Türkiye Hayat emeklilik Bölge Müdürü Alçin ve ekibinden Kooperatifimize ziyaret
20 Şubat 2021 - 23:34 - Güncelleme: 23 Şubat 2021 - 14:29
Üsküdar Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi bu gün Türkiye Hayat Emeklilik İstanbul Anadolu Bölge müdürü Ersin Alçin, Bölge Satış Yöneticisi Bade Şimşek, Sigorta ve Tasarruf Danışmanı Ebru Coşan, Üsküdar Halk Bankasından Ümit Ersan' ı ağırladı.

 Kooperatif Başkanı Terlan Kaya ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti, Kaya "pandemi nedeniyle esnafın zor bir süreçten geçtiğini bu süreçte Halk Bankası personeli ve kooparatif personelimiz canla başla çalışmaya devam ediyorlar.

   Devlet Hazinemizin esnafa sağladığı düşük faiz kredi ile ayakta kalma çabasında destek olmaya devam ediyoruz" dedi.

Türkiye Hayat Emeklilik İstanbul Anadolu Bölge Müdürü Ersin Alçin yeni yapılanma ile ilgili bilgilendirme yaptı, Alçin "çalışma arkadaşlarımla kooperatiflerimizi ziyaret ediyoruz, Anadolu’da uzun yıllar kooperatif başkanlarımla birlikte çalıştım, biz sigorta şirketi, Halk bankası, kooperatiflerimiz ve esnafımızla  iyibir ekibiz değişen koşullarda esnafımıza daha iyi nasıl hizmet ederizi birlikte kararlaştıracağız" dedi.

Kooperatif Başkanı Terlan Kaya aynı zamanda sanatçılar Odası Başkanı olduğunu söyleyince Bölge Müdürü Ersin Alçin oldukça mutlu olduğunu oda hakkında da bilgi almaktan mutlu olacağını belirtti. Başkan kaya İstanbul sahne, perde, film, Eğlence Yerleri Esnaf Sanatkarlar Odasının sanatçılar ile ilgili tek oda olduğunu ve oda ile ilgili bilgiler verdi.
Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini belirten taraflar sıkı işbirliği konusunda mutabık kaldılar..
 
Haber: istanbulflash.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum